..:: Aktualności ::..

Dodano: 18.11.2023 r.

Już w przyszłym roku, nasze Koło PTTK obchodzi 20 rocznicę powstania. Przygotowujemy uroczyste obchody tej rocznicy. Nasz kalendarz imprez jest już prawie gotowy. Wśród przygotowywanych wydarzeń znalazło się wiele ciekawych wycieczek i imprez. Chcąc zorganizować uroczystą galę jubileuszową, musimy się do tego odpowiednio przygotować. Zarząd koła PTTK, podczas ostatniego posiedzenia, podjął uchwałę o jednorazowym podwyższeniu składki członkowskiej o 10 zł. Równocześnie przygotowaliśmy pamiątkowy kalendarz ścienny, jako pamiątkę naszego Jubileuszu. Można zakupić także jako pamiątkę dla swoich bliskich i znajomych. Kalendarze dostępne będą od dnia 9 grudnia do skończenia zapasów. Myślę że dla osób którym są bliskie sprawy Koła PTTK, jest to swoista pomoc dla naszej organizacji. Na temat składki rocznej, poinformujemy w osobnym komunikacie. Prosimy Was wszystkich o jednorazowe wsparcie. Zamówienia na kalendarz Koła pod nr: 661 922 167

Honorowy Członek Koła PTTK "Ślimoki

Dodano: 24.08.2021 r.

W dniu dzisiejszym, W Restauracji "Corient" w Goleszowie, odbyło się Wyjazdowe Posiedzenie Zarządu Oddziału PTTK "Beskid Śląski" w Cieszynie, oraz Zarządu i Komisji Rewizyjnej Koła PTTK "Ślimoki". Podczas Posiedzenia, wręczono Tytuł "Honorowego Członka Koła PTTK "Ślimoki" naszemu koledze, Jankowi Cichemu za całokształt działalności w PTTK.

Przepisy Unijne w PTTK

Dodano: 16.04.2018 r.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Karta EKUZ

Dodano: 16.04.2018 r.

Uczestnicy wycieczek Koła PTTK "Ślimoki" pragnący uczestniczyć w wycieczkach zagranicznych, powinni zaopatrzec się w kartę Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego NFZ. Kartę można pobrać bezplatnie w oddziale NFZ w Cieszynie ("kaflok" II piętro) na poczekaniu.

Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

Dodano: 16.04.2018 r.

W związku z wejściem w życie przepisów "Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych" od dnia 1 lipca 2018 roku w wycieczkach autokarowych organizowanych przez Koło PTTK "Ślimoki" w Goleszowie, mogą brać udział tylko członkowie PTTK.

..:: Copyright by © Ślimoki 2007 - 2024 ::..
..:: Design by © Robert Witek ::..